Dzień dobry! Nazywam się Dariusz Kowalski i od ponad 30 lat pracuję jako jako dermatolog-mykolog i leczę infekcje grzybicze tutaj w Polsce. Byłem zaskoczony gdy dowiedziełem się na konferencji w Szanghaju o wyjatkowym rozwoju naszych naukowców...

Zacznijmy od faktów. W Polsce, infekcja grzybicza stała się obecnie epidemią. Jedna na 2 osoby jest zarażona grzybem. Brak odpowiedniego leczenia prowadzi do obniżenia jakości życia, rozprzestrzeniania się infekcji i zakażenia innych ludzi. Często nieleczona grzybica prowadzi do najpoważniejszych konsekwencji - sepsa i amputacja.

Prowadziliśmy badania w Instytucie Badawczym Mykologii i i dowiedzieliśmy się, że 76% Polaków w wieku powyżej 50 lat ma zmiany grzybicze na paznokciach.

Większość badanych nawet nie myślała o pójściu do lekarza. Niektórzy z nich próbowali stosować metody ludowe, inni sięgali po leki z apteki, ale gdy zobaczyli, że są one nieskuteczne, poddali się.

Zamierzam powiedzieć Ci, jak możesz szybko i bezpiecznie rozwiązać problem grzyba bez uciekania się do drogich leków lub ryzykowania zdrowia.

Po pierwsze, spójrzmy na główną przyczynę infekcji grzybiczych

Grzybica paznokci jest chorobą trudną do leczenia i jej skutki często są niedoceniane. Tymczasem grzyb rozprzestrzenia się z wielką szybkością, atakując paznokcie i skórę, a nosiciel staje się zagrożeniem dla innych. Grzyb jest bardzo łatwy do przekazania. Wystarczy jeden spacer w miejscu, po którym chodził nosiciel z grzybem a zarodniki grzyba są już na twoich stopach.

Grzybica paznokci może być wskaźnikiem rozwoju chorób wewnętrznych. Grupa ryzyka to chorzy na: wirusowe zapalenie wątroby typu B; dysbakteriozę; cukrzycę; zaburzenia równowagi hormonalnej; zaburzenia kręgosłupa.

Grzybica powoduje kompleksy i cierpi na tym jakość życia. Osoba staje się świadoma swojego problemu, czuć nieprzyjemny zapach, stan paznokci i wygląd stóp nie wygląda dobrze.

Ale najgorsze jest to, że w wyniku uszkodzenia okolicznych tkanek może dojść do wtórnego zakażenia, często prowadzącego do zatrucia krwi (sepsa) oraz amputacji przypadkach kończyn.

Wracając do mojej podróży na konferencję w Szanghaju.

Kiedy moi chińscy koledzy usłyszeli, jakich metod i preparatów używamy na leczenie grzybicy, patrzyli na mnie jak na dzikusa. Faktem jest, że w Chinach ten problem od dawna uważany jest za mniej poważny. Nie ma tam praktycznie nikogo kto cierpi na infekcje grzybicze.

Faktem jest, że w Chinach używają grzyba kordyceps do leczenia grzybów. To zawiera specjalną substancję, która może wnikać głęboko w komórki grzyba i rozbić go aż do podstawy. Przez wieki receptura oparta na kordycepsynie była przekazywana z pokolenia na pokolenie i przetrwała do dziś. To podstawa najskuteczniejszego prepratu. Każda chińska rodzina wie, że jeśli ktoś złapał grzyba, musi go leczyć kordycepsem.

Kordyceps wnika głęboko w najtrudniej dostępne warstwy płytki paznokciowej i skóry właściwej i nie tylko blokuje rozprzestrzenianie się grzyba, ale niszczy jego DNA aż do podstawy!

Potem wystarczy już tylko czekać, aż w miejsce zniszczonych paznokci wrosną nowe, zdrowe.

To naprawdę mnie uderzyło! Od moich chińskich kolegów dowiedziałem się, że u nas w Polsce produkujemy również środek przeciwgrzybiczy na bazie z kordycepsem. Tak, nasi naukowcy dowiedzieli się o tym zjawisku i stworzyli skuteczny środek przeciw grzybom.

Wyobrażasz sobie, jak bardzo byłem zakłopotany? Pracuję i mieszkam w Polsce, a dowiedziałem się o tym od Chińczyków w Szanghaju!

Środek ten nazywa się Skinatrin.

Osobiście przekonałam się, że Skinatrin jest niezwykle skuteczny w walce z grzybicą paznokci!

Koledzy z Szanghaju podzielili się ze mną wynikami swoich testów:

 • 97,7% pacjentów całkowicie pozbyło się grzyba dzięki Skinatrin.
 • 97,8% pacjentów potwierdziło, że grzybica nigdy nie powróciła.
 • 99,1% pacjentów było zadowolonych z leczenia.

Wyniki są zdumiewające. Pełny kurs leczenia to tylko 30-45 dni w zależności od stopnia zaawansowania zmiany.

Skinatrin jest certyfikowany w 20 krajach i cieszy się dużą popularnością w Europie i Azji. Jednak w Polsce, ojczyźnie produktu, był on używany w bardzo niewielkim stopniu. Tylko teraz, dzięki programowi rządowemu pojawia się coraz więcej informacji na ten temat, ale, jak już mówiłem, przemysł farmaceutyczny próbuje zakazać sprzedaży.

Jaka jest różnica między preparatem Skinatrin a innymi środkami przeciwgrzybiczymi?

Skinatrin

 • Wyniki osiąga się już po pierwszej dawce.
 • Długotrwały efekt.
 • Naturalny skład.
 • Nie ma żadnych skutków ubocznych.
 • Produkt posiada certyfikat.
 • Efekt ten jest potwierdzony klinicznie.

Wynik końcowy:
Wysoka skuteczność już po pierwszym zastosowaniu, szybkie rezultaty w ciągu jednego użycia, bez żadnych skutków ubocznych.

Inne preparaty

 • Potrzeba długiej aplikacji, aby osiągnąć rezultaty.
 • Efekt tymczasowy.
 • W składzie jest dużo "chemii" i szkodliwych substancji.
 • Niektóre produkty są sprzedawane bez certyfikatów.
 • Większość produktów nie dostarcza dowodów na skuteczność.

Wynik końcowy:
Niska skuteczność, długotrwałe leczenie i występowanie skutków ubocznych.

WAŻNE! W WYNIKU PRZEPROWADZONYCH BADAŃ STWIERDZONO, ŻE TERAZ JEST - NAJLEPSZY CZAS ABY ROZPOCZĄĆ LECZENIE GRZYBICY. DZIĘKI STABILIZACJI ŚREDNIEJ TEMPERATURY PRZYSPIESZA PROCESY METABOLICZNE W ORGANIZMIE DZIĘKI CZEMU DZIAŁANIE PREPARATU JEST WZMOCNIONE O 37% SZYBCIEJ NIŻ W INNYCH PORACH ROKU.

Ale dlaczego mało kto wie o Skinatrin?

Zacząłem się temu przyglądać i zdałem sobie sprawę, że nasze apteki nie mogą sprzedawać takich produktów. Dlaczego? Cena produktu Skinatrin w porównaniu z reklamowanymi produktami w aptekach jest bez porównania. Ale główną rzeczą, której przemysł farmaceutyczny nie lubi w Skinatrin jest to, że, pozbywa się grzyba na zawsze! Oznacza to, że dana osoba nie będzie już chodzić do apteki na kolejną partię nieskutecznego preparatu, a przemysł farmaceutyczny nie będzie czerpać zysków.

Ale na szczęście dzisiaj można otrzymać Skinatrin bezpośrednio od producenta: to jest jeszcze lepsze, bo ryzyko bycia oszukanym jest minimalne i masz gwarancję, że dostaniesz oryginalny, certyfikowany produkt..

OSTRZEŻENIE

Dzięki rządowemu programowi Instytutu Dermatologii w Warszawie każdy mieszkaniec Polski ma możliwość zakupu leku na grzybicę z 50% rabatem. Aby złożyć zamówienie, Należy podać imię i numer telefonu w oficjalnym formularzu zamówienia. Następnie konsultant zadzwoni, odpowie na pytania i złoży zamówienie.
Popyt na ten produkt jest obecnie bezprecedensowo wysoki. Z tego powodu producent został zmuszony aby nałożyć limit czasowy na promocję do . .


RABAT 50% DLA MIESZKAŃCÓW POLSKI

KONIEC PROMOCJI

00
:
44
:
31
GODZINA CHWILA CHWILA
334 ZŁ
334 ZŁ
167 ZŁ